By continuing use this site, you agree to the Terms & Conditions and our use of cookies.
Ruby Port
Add To Compare
8,70 €cena
Crazy Javali White
Add To Compare
10,50 €cena
Crazy Javali Red
Add To Compare
10,50 €cena
Natural Art Series Orange Wine
Add To Compare
18,60 €cena
Pet Nat
Add To Compare
11,40 €cena
IDEALDRINKS

IDEALDRINKS

IDEALDRINKS vyrába vína, liehoviny a olivový olej najvyššej kvality, všetky vyrobené v Portugalsku a distribuované po celom svete.  S dôrazom na to aby produkty boli vyslancami toho, čo Portugalsko robí najlepšie.

IDEALDRINKS, dcérska spoločnosť skupiny IDEALTOWER, bola založená v roku 2010 Carlosom Diasom, uznávaným portugalským obchodníkom s medzinárodným postavením. Vášnivý pre vína a veľký požitkár sa rozhodol investovať v Portugalsku a prijať výzvu výroby vín, liehovín a olivových olejov vynikajúcej kvality. Tieto produkty majú byť ambasádormi toho, čo je v Portugalsku najlepšie.

Pôvodne sa IDEALDRINKS sústreďovalo na produkciu, ale jej silný medzinárodný charakter podnietil prirodzený postup aj do distribúcie. Angažovaná a odhodlaná globalizačná stratégia viedla k rýchlej expanzii spoločnosti – v súčasnosti je prítomná na niektorých hlavných rozvíjajúcich sa trhoch s pobočkami v Angole, Brazílii a Ázii. 

V Portugalsku má IDEALDRINKS širokú škálu nehnuteľností rozmiestnených vo viacerých vinárskych oblastiach, konkrétne v Bairrada, Dão a Vinho Verde. Patria sem niektoré jedinečné a charizmatické vlastnosti, svedectvo portugalskej histórie, kultúry a tradícií, ktoré boli teraz obnovené, vylepšené a revitalizované.

Vína, liehoviny a olivové oleje vysokej kvality sa vyrábajú z tých najlepších plodov s týmito vlastnosťami, s použitím najnovších technológií a v neoceniteľnej spolupráci tímu, ktorý spája niektorých z najprestížnejších svetových odborníkov na enológiu, destiláciu a pestovanie olív.

    Leave a Reply